Gżdacze

ZOSATAŃ GŻDACZEM! RAZEM Z NAMI TWÓRZ FESTIWAL GIER I FANTASTYKI COPERNICON 2010

Festiwalowy Gżdacz - z czym się go je?

Gżdacz, jest to jedna z najważniejszych postaci na festiwalu, on zajmuje się pomocą we wcielaniu w życie tego co zaplanowali organizatorzy. Służą informacją gdzie i jak dotrzeć. Na Coperniconie 2010 gżdacza będzie można poznać, po zielonej koszulce festiwalowej.

Festiwalowy Gżdacz - do czego toto?

Organizatorzy poszczególnych bloków będą mieli przydzielonych gżdaczy, odpowiedzialnych za: pomoc w organizacji miejsca odbywających się: konkursów, prelekcji, nadzór nad szanowaniem udostępnionych gier i sprzętów, pomoc gościom i uczestnikom, akredytowanie uczestników, doraźna pomoc organizatorom, prace biurowe (drukowanie, cięcie plakietek, rozwieszanie ogłoszeń), itd.

Festiwalowy Gżdacz - oj jak fajnie być :)

Zabrzmiało strasznie, a tak naprawdę, to chodzi o to, żeby gżdacze pomogli nam sprawić, by ta impreza była najfajniejsza pod słońcem. Oczywiście organizatorzy udzielą niezbędnych informacji gżdaczom, na spotkaniu organizacyjnym. Kiedy i gdzie ono się odbędzie znajdziecie informacje tutaj.

Festiwalowy Gżdacz - benefity, profity, dlaczego warto?

Po pierwsze koszulka za free - gżdacz dostaje koszulkę festiwalową. Koszulka jest zielona i jest fajna. Fajna jest bo jest zielona i festiwalowa i jest za free.

Po drugie tańsza/darmowa akredytacja - gżdacz napracowany to gżdacz szczęśliwy bowiem za pracę swą zwrot kosztów akredytacji otrzymuje. I tak oto się to dzieje:

  • za 4-godzinny dyżur 50% zniżki,
  • za 6 godzin odbytego dyżuru dostaniesz 75% zniżki,
  • "Pełen etat", czyli minimum 8 godzin dyżuru, to 100% zniżki.

Po trzecie — zaświadczenie o odbyciu wolontariatu przy organizacji Festiwalu Gier i Fantastyki "Copernicon 2010" - to można dopisać do CV!

O czym należy pamiętać?

Koszty zwracane są PO odbytych i potwierdzonych przez gżdaczowego koordynatora dyżurach. Nie ma obowiązku pełnić całości dyżuru za jednym zamachem, można rozbić go dowolnie na minimum 2-godzinne zmiany. Dokładna rozpiska dyżurów uzgadniana jest indywidualnie.

Jak się zgłosić?

Zgłoszenia na gżdacza prosimy przesyłać mailowo na adres: lp.nocinrepoc|tkatnok#lp.nocinrepoc|tkatnok z koniecznym dopiskiem „gżdacz” w tytule. W zgłoszeniu swoim bezwzględnie podaj następujące informacje:

  • dane kontaktowe (imię, nazwisko, ksywę, mail i telefon), żebyśmy mieli jak z Tobą uzgodnić szczegóły,
  • nie zgłaszaj się na ostatnią chwilę - szybsze zgłoszenie to pewniejsze lepsze godziny dyżurów,
  • napisz kiedy lądujesz w Toruniu i kiedy z niego wyjeżdżasz, jeśli nie wiesz dokładnie napisz nam to,
  • jeśli zmieni się coś już po Twoim zgłoszeniu - napisz do nas jeszcze raz i zaznacz, że jesteś już zgłoszony i jedynie uzupełniasz/zmieniasz informacje,
  • jeśli masz już doświadczenie w pracy Gżdacza, wpisz to napisz nam to. Jeśli jest taka możliwość, podaj nam kontakt do osoby, pod którą podlegałeś/aś. Osobom doświadczonym dajemy bardziej odpowiedzialne zadania i wiemy, że możemy na nich liczyć w najtrudniejszych godzinach festiwalu,
  • poza tym napisz nam cokolwiek przychodzi Tobie do głowy i uważasz, że powinniśmy o tym wiedzieć.

Jeśli nie zgłosisz się, a po przyjeździe zobaczysz jak jest fajnie i będziesz chciał/a pomóc podejdź do Green Roomu - tam koordynator znajdzie coś dla Ciebie od ręki :)

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License