Knajpy Festiwalowe

Festiwal Gier i Fantastyki "Copernicon 2010" nawiązał współpracę z dwoma lokalami, które tym samym staną się knajpami konwentowymi:

  • Klub Muzyczny Bunkier — jak sama nazwa wskazuje mieści się w jednym z licznych toruńskich bunkrów, który pełnił rolę prochowni, i znajduje się w obrębie toruńskiej starówki. Z miejsca festiwalu do Bunkra wiedzie niezwykle prosta droga długości nie więcej niż 600 metrów! To tu odbywać się będą festiwalowe koncerty. Adres: ul. Wola Zamkowa 2/10 — link do mapy
  • Galeria Muzyczna Cesky Sen — znajduje się nieco dalej niż Bunkier, ale jest położona znacznie bliżej ścisłego centrum miasta, bardzo blisko nadwiślanych bulwarów, w sąsiedztwie najważniejszych toruńskich zabytków. Tu możecie napić się dobrych, licznych i tanich napojów ;) Adres: ul. Łazienna 9 — link do mapy.
  • Pub Moria — położony przy ulicy Piekary Pub znajduje się na zachodnim skraju Starego Miasta w bliskim sąsiedztwie Starego Rynku. Zapewniamy, że znajdziecie tu atrakcyjne ceny i rodzinną atmosferę. Adres: ul. Piekary 4 — link do mapy.

Więcej informacji o lokalach i planowanych w nich imprezach napiszemy wkrótce.

bunkier.jpg
logo_cesky.jpg
moria_d.jpg

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License