Program niedziela 17.10.2010

W końcu udało nam się zebrać do kupy cały program i podzielić go na godziny, dni, itp. :)

Organizatorzy Festiwalu Gier i Fantastyki "Copernicon 2010" z dumą prezentują Wam niedzielny program imprezy:

PROGRAM NIEDZIELA 17 października 2010 r.

Blok AUTORSKI

http://www.copernicon.pl/godziny-goscie

Nd 10.00 Michał Zygmunt – spotkanie autorskie
Nd 11.00 Stefan Darda – spotkanie autorskie
Nd 12.30 Piotr Rogoża – spotkanie autorskie

Oprócz powyższej rozpiski część punktów programu prowadzonych przez naszych gości została ujęta w rozpisce godzinowej bloku prelekcji - zapraszamy :)

Blok PRELEKCJI

http://www.copernicon.pl/godziny-prelekcje

Nd 10.00 Fantasmagorie maturalne (Aleksandra Juszczakiewicz)
Nd 10.00 Imperium zła czyli jak zniewolić miliony (Piotr Kościński)
Nd 10.00 Wątki filozoficzne w fantastyce, czyli o tym jak zbudować świat z monady i jak nie uciekać przed Formą (Elżbieta B. Gotfryd)
Nd 11.15 Tworzenie światów w RPG - rasy (Łukasz "Salantor" Pilarski)
Nd 11.15 RPG: jeszcze hobby czy juz subkultura? (Mariusz "Mario" Majchrowski)
Nd 11.15 Realne efekty uzycia broni bialej i palnej (Sebastian Nowak)
Nd 12.30 Stara Szkoła RPG: Przygody (Witek "Squid" Krawczyk)
Nd 12.30 Jak stworzyć własną grę RPG? (Piotr "Pirat" Panecki)
Nd 12.30 White Wolf czyli heretycy mechaniki (Igor "Ashandarei" Andrzejewski)
Nd 13.45 Wkład polityki w fantastykę (Piotr Teodorowski)

Blok RPG

http://www.copernicon.pl/godziny-rpg

Nd 10.00 Kampanie dla Łowców i śmiertelników - warsztaty dla MG
Nd 11.15 Jak wykorzystać potencjał mechaniki ROBOTICA RPG
Nd 12.30 Panel otwarty na temat Munchkina

Oczywiście w ramach bloku RPG przez cały czas odbywać się będą sesje RPG oraz prelekcje, które ujęte zostały w rozpisce godzinowej bloku prelekcji.

Blok LARP/Jeepform

http://www.copernicon.pl/godziny-larpy

Nd 10.00 Kochany Wuj – jeepform
Nd 10.00 Kukułcze Gniazdo 2 - Herosi
Nd 11.00 Póki wódka na stołach!
Nd 11.00 Płać za swoje grzechy

Blok programowy WOD Asylum

http://www.copernicon.pl/godziny-wod

Nd 10.00 Kampanie dla Łowców i śmiertelników - warsztaty dla MG [warsztaty]

Blok konkursowo-turniejowy

http://www.copernicon.pl/godziny-konkursy

Nd 10.00 Improwizacja
Nd 10.00 Konkurs na Miss Potwora o Najwyższym Poziomie
Nd 10.00 Turniej MTG Grand Prix Trial Florence (karcianka)
Nd 10.00 Turniej VETO! (karcianka)
Nd 10.00 Turniej Infinity O12 - druga edycja (bitewniak)
Nd 11.00 Konkurs wiedzy o historii i legendach Torunia

Blok GAMES ROOM

http://www.copernicon.pl/godziny-gamesroom

Nd 10.00 Selvan's Game
Nd 10.00 Eden – prezentacja
Nd 11.00 Wielki Turniej o KORONĘ WŁADZY – finał
Nd 12.30 Turniej Jungle Speed'a — finał

Oczywiście w ramach bloku GAMES ROOM, bloku Karcianej i loku Bitewniaków przez cały czas odbywać się będą także turnieje i konkursy - szczegóły znajdziecie tu: rozpiska godzinowa bloku konkursowo-turniejowego. Warto też pamiętać, że w Games Roomie dostępnych będzie ponad 100 tytułów gier, w które non stop będziecie mogli grać :)

Blok MANGA ROOM

http://www.copernicon.pl/godziny-manga

Nd 6.00 Projekcje Anime
Nd 10.00 Pokaz ubierania kimon
Nd 11.00 Kuchnia japońska

Blok STAR WARS

http://www.copernicon.pl/godziny-sw

Nd 10.00 Superbronie w Gwiezdnych Wojnach
Nd 11.15 Kulisy Nowej Ery Jedi
Nd 12.30 Formy walki mieczem świetlnym
Nd 13.45 Prezentacja gry Star Wars Miniatures

Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License