Program piątek 15.10.2010

W końcu udało nam się zebrać do kupy cały program i podzielić go na godziny, dni, itp. :)

Organizatorzy Festiwalu Gier i Fantastyki "Copernicon 2010" z dumą prezentują Wam piątkowy program imprezy:

PROGRAM PIĄTEK 15 października 2010 r.

Blok AUTORSKI

http://www.copernicon.pl/godziny-goscie

Pt 17.00 Empik (ul. Szeroka) – Anna Brzezińska i Dariusz Domagalski
Pt 18.00 Krzysztof „Shaman” Chmielewski – spotkanie i pogadanka nt heraldyki i innych nauk pomocniczych historii i metod diagnostyki portretowej zmodyfikowanej
Pt 19.15 Łukasz Orbitowski – spotkanie autorskie
Pt 20.00 Jarosław Błotny – spotkanie i premiera Wergeld Królów + konkurs

Oprócz powyższej rozpiski część punktów programu prowadzonych przez naszych gości została ujęta w rozpisce godzinowej bloku prelekcji - zapraszamy :)

Blok PRELEKCJI

http://www.copernicon.pl/godziny-prelekcje

Pt 17.00 Powstanie komiksu jako formy (Maciej Neumann, Asocjacja Komiksu w Toruniu)
Pt 17.00 Podróże przez przestrzeń (Jakub 'borg' Rzepecki, Michał "mfx" Lisiecki)
Pt 17.00 Warsztaty wyobraźni (Aleksandra Juszczakiewicz)
Pt 18.15 Shadows Of Poland, czyli każdy chce ogólnopolskiego LARPa (Oskar "Osaka" Mieczkowski)
Pt 18.15 Jak ja nienawidzę LARP'ów…! (Igor "Ashandarei" Andrzejewski)
Pt 18.15 The Touch, czyli blaski i cienie mistrzowania Transformers (Oskar Wiśniewski)
Pt 19.30 Komiks fantastyczny w Polsce - porównanie lat PRL i dziś (Maciej Neumann, Asocjacja Komiksu w Toruniu)
Pt 19.30 Niech zabrzmi Requiem - wprowadzenie do nowego Wampira (Redakcja World of Darkness Asylum)
Pt 21.00 Bohaterowie ecchi&hentai vs prawo karne (Marcin 'Hari' Rutkowski)

Pt 21.00 Angelologia (Robert "Dimzard" Bujniewski)
Pt 21.00 Filmowe efekty specjalne (Michał "mfx" Lisiecki)

Blok RPG

http://www.copernicon.pl/godziny-rpg

Pt 16.30 Role Playing Game jako aspekt teatru - warsztaty teatralne
Pt 18.00 Przyszłość Świata Mroku - panel dyskusyjny
Pt 20.30 Spellnight RPG
Pt 22.00 Od 22:00 w noc – sesje, sesje, sesje…

Oczywiście w ramach bloku RPG przez cały czas odbywać się będą sesje RPG oraz prelekcje, które ujęte zostały w rozpisce godzinowej bloku prelekcji.

Blok LARP/Jeepform

http://www.copernicon.pl/godziny-larpy

Pt 16.30 Vindicta
Pt 16.30 Wy(u)cieczka Dla Dwojga [Neuroshima]
Pt 19.30 Shadows of Toruń: Początek – rozdanie ról
Pt 22.00 O krok od zjedzenia
Pt 22.00 Shadows of Toruń: Początek – gra
Pt 00.30 Scarface
Pt 00.30 Upiorny Szpital

Blok programowy WOD Asylum

http://www.copernicon.pl/godziny-wod

Pt 18.00 Przyszłość Świata Mroku - panel dyskusyjny [dyskusja]
Pt 19.30 Niech zabrzmi Requiem - wprowadzenie do nowego Wampira [prelekcja]

Blok konkursowo-turniejowy

http://www.copernicon.pl/godziny-konkursy

Pt 17.00 Growo i muzycznie
Pt 19.00 Intro, outro, gameplay
Pt 21.00 Konkurs Ogólnofantastyczno-literacki

Blok GAMES ROOM

http://www.copernicon.pl/godziny-gamesroom

Pt 15.30 Otwarcie Games Roomu
Pt 17.00 Nauka i turniej gry Pnącza
Pt 18.00 Grunwald – walka 600-lecia – nauka gry
Pt 18.00 Veto! - nauka gry
Pt 18.30 Neuroshima Hex – turniej
Pt 18.30 Eden – prezentacja

Oczywiście w ramach bloku GAMES ROOM, bloku Karcianej i loku Bitewniaków przez cały czas odbywać się będą także turnieje i konkursy - szczegóły znajdziecie tu: rozpiska godzinowa bloku konkursowo-turniejowego. Warto też pamiętać, że w Games Roomie dostępnych będzie ponad 100 tytułów gier, w które non stop będziecie mogli grać :)

Blok MANGA ROOM

http://www.copernicon.pl/godziny-manga

Pt 17.00 Origami
Pt 18.00 dubing PL w Anime
Pt 19.00 Characters and their appeal - analyzing Japanese manga and anime (ang.)
Pt 20.00 Moda na sukces w mandze, czyli mangowe tasiemce
Pt 21.00 Pepakura
Pt 24.00 Asian Cinema Night

Blok STAR WARS

http://www.copernicon.pl/godziny-sw

Pt 17.00 Wprowadzenie do Inwazji
Pt 18.15 Struktury Imperium
Pt 19.30 Największa wojna galaktyki

Blok atrakcji okołofestiwalowych

http://www.copernicon.pl/godziny-inne

Pt 17.00 Spotkanie autorskie z Anną Brzezińską i Dariuszem Domagalskim (Empik, ul. Szeroka)
Pt 20.00 Koncert "Grunwald po Kowalsku i nie tylko" – Jacek Kowalski, Barbara Karlik (KM Bunkier, ul. Wola Zamkowa)

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License